Новим архиєпископом Кіпру став митрополит Пафський Георгій

Новим архиєпископом Кіпру став митрополит Пафський Георгій - фото 1
Православна Церква Кіпру офіційно повідомила про обрання Предстоятеля. Новим архиєпископом Кіпру обрано митрополита Пафського Георгія.

Процес голосування відбувся 24 грудня після завершення Літургії в каплиці апостола Варнави на території архиєпархії, передає orthodoxtimes.com

Після завершення голосування та обрання архиєпископа дзвони старого собору Святого Іоанна радісно б’ють.

За інформацією кіпрських ЗМІ, митрополит Пафський Георгій набрав 11 голосів, митрополит Лімасольський Афанасій отримав 4 голоси, при цьому був і чистий бюлетень.

Майбутній предстоятель народився 25 травня 1949 року в Ларнаці (Кіпр). З 1976 до 1980 року навчався на богословському факультеті Афінського університету. Після закінчення навчання в Афінському університеті стажувався в Англії.

17 травня 1985 року архієпископом Кіпрським Хризостомом I висвячений у сан пресвітера зі зведенням у сан архімандрита.

1994 року був призначений секретарем Священного Синоду Кіпрської Православної Церкви. Паралельно зі служінням у Священному Синоді отець Георгій викладав хімію у середній школі.

24 квітня 1996 року був обраний хорєпископом Арсінойським, вікарієм Пафської митрополії. Його архієрейська хіротонія відбулася 26 травня 1996 року. 29 грудня 2006 року рішенням Священного Синоду хорєпископа Георгія було одноголосно обрано митрополитом Пафським. Зведення його на кафедру відбулося наступного дня.

Попередній архиєпископ Кіпру Хризостом II помер 7 листопада на 82-му році життя.