НЄЛЦУ прийняли до Всесвітньої Лютеранської Федерації

НЄЛЦУ прийняли до Всесвітньої Лютеранської Федерації - фото 1
14 червня 2022 року Рада Всесвітньої Лютеранської Федерації прийняла НЄЛЦУ до лав об’єднання вже в якості індивідуального члена. НЄЛЦУ стала 149-ю Церквою-членом об’єднання, а Україна – 99-ю країною, яка в ньому представлена.

До цього НЄЛЦУ мала представництво в ВЛФ через Союз Євангелічно-Лютеранських Церков, до якого входять також Лютеранські Церкви Грузії, Киргизстану, Казахстану, Європейської частини Росії та Уралу, Сибіру і Далекого Сходу. Про це інформує сайт Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України.

Як йдеться у повідомленні, в 2019 році розпочалися консультації з іншими членами Союзу ЄЛЦ, в результаті яких Рада єпископів висловила згоду з тим, що кожна з Церков-учасниць може вступити в ВЛФ за стандартною процедурою.

"Цей крок пов’язаний з різними контекстами, в яких служать Церкви Союзу та бажанням безпосереднього представництва в міжнародних структурах. До того ж, пошук індивідуального членства є частиною більш широкого контексту подолання негативних проявів колоніальної спадщини та репрезентації власної ідентичності в глобалізованому світі. Того ж року рішення про подання заявки членство було прийняте Синодом НЄЛЦУ.

Індивідуальне членство в ВЛФ не означає автоматичного припинення членства НЄЛЦУ в Союзі ЄЛЦ", - прокоментували подію в НЄЛЦУ.

Теги: #НЄЛЦУ