Окупанти затримали голову бердянської лютеранської громади

Окупанти затримали голову бердянської лютеранської громади - фото 1
Ще 9 квітня голова Ради Німецької Євангелічно-Лютеранської громади м. Бердянськ Артур Альбертович Кожевніков, 1966 року народження, був затриманий росіянами на Приморській площі і доставлений в будівлю поліції за адресою вул. Грецька, 3, де вони розташували свою військову комендатуру. Як повідомив РІСУ єпископ НЄЛЦУ Павло Шварц, на сьогодні ситуація не змінилася.

З дня затримання з Артуром Альбертовичем відсутній зв’язок. Військовий комендант не приймає відвідувачів з цієї справи і жодної інформації про долю затриманого від комендатури не надходить.

Артур Кожевніков є один з учасників відновлення громади в 1997 році і більш ніж 20 років служить головою Ради, а також займається соціальним та музикальним служінням.

Лютеранська громада користується історичною будівлею Лютеранської Церкви Спасителя, поступово здійснює її реставрацію, регулярно проводить богослужіння, надає соціальну допомогу та бере учать в культурному житті громади міста. З початком гострої фази війни громада допомагала як своїм членам, які перебували у потребі, так і тим, хто звертався за допомогою, зокрема біженцям з Маріуполя.

Окупанти затримали голову бердянської лютеранської громади - фото 91759

"Просимо молитися за звільнення Артура Кожевникова, та надати всю можливу допомогу щоб це відбулося якнайскоріше. Також просимо просити Бога за збереження його психологічного та, особливо, фізичного здоров’я, бо в Артура Альбертовича є проблеми з серцем.

“Петра стерегли у в’язниці. Ревна молитва піднімалася від церкви до Бога за нього!” (Дiї.12:5)", — закликають на сайті НЄЛЦУ.