"Немає виправдання тим, хто розпочинає війни", - Предстоятель УПЦ МП

11 березня, 09:07
Православні
"Немає виправдання тим, хто розпочинає війни", - Предстоятель УПЦ МП - фото 1
Митрополит УПЦ МП Онуфрій, Предстоятель УПЦ МП зробив офіційну заяву, головний меседж якої - "немає виправдання тим, хто розпочинає війни".

«Сьогодні наша країна переживає час складних випробувань, спричинених нападом на нашу країну військ Російської Федерації. У всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви не припиняються посилені молитви за якнайшвидше настання миру та припинення кровопролиття. Ми послідовно закликаємо до мирного врегулювання конфліктів шляхом діалогу», – йдеться у заяві від 10 березня, яку поширив офіційний сайт УПЦ МП.

Митрополит Онуфрій попросив відповідальних за це людей влаштувати гуманітарні коридори та евакуювати мирне населення.

«Для запобігання ще більшим жертвам і стражданням нашого народу, звертаємось до всіх, від кого це залежить, забезпечити реальні гуманітарні коридори для невідкладної евакуації мирних жителів із населених пунктів, що знаходяться на лінії вогню, та гарантувати їхню безпеку», – наголосив Митрополит Онуфрій.

Як РІСУ інформувала, зараз у багатьох парафіях УПЦ МП (Львівська, Черкаська, Рівненська, Сумська, Івано-Франківська, Мукачівська) припиняють поминати Патріарха РПЦ Кирила, деякі парафії УПЦ МП почали переходити до ПЦУ.

'Немає виправдання тим, хто розпочинає війни', - Предстоятель УПЦ МП - фото 88928