Офіційний представник Ватикану буде спікером на фестивалі “Вітер на-Дії”

Офіційний представник Ватикану буде спікером на фестивалі “Вітер на-Дії” - фото 1
Відповідальний за душпастирство молоді у Католицькій Церкві виступить у неділю, 12 вересня, на інтелектуальному майданчику.

Отець Жоао Шагас — католицький священик, який з 2013 року є головою офісу душпастирства молоді в Римській Дикастерії відповідальної за мирян, сім'ю та життя. Він відомий своєю наполегливою та активною працею з молоддю, а також проводить публічні обговорення про потреби молоді та її місце у Церкві. Крім цього, отець був відповідальним за участь спільноти “Шалом” у Світових днях молоді (в Римі, Торонто, Кельні, Сіднеї та Мадриді).

“Багато молодих людей сьогодні, незважаючи на сотні друзів у "Facebook", перебувають на самоті й навіть відчувають розпач. Чим більше "друзів", тим частіше вони переживають самотність”, — ділиться своїми думками о. Жоао Шагас.

Офіційний представник Ватикану буде спікером на фестивалі “Вітер на-Дії” - фото 78266

Окрім офіційного представника Ватикану, учасники фестивалю “Вітер на-Дії” зможуть відвідати панельні дискусії та воркшопи, під час яких виступлять 40 топових спікерів.

Більше інформації про фестиваль шукайте на сайті: vnd.org.ua

Як РІСУ інформувала, у неділю, 12 вересня 2021 року, вшосте молодь зможе зустрітися у Львові, єднаючись у спільній молитві, захопливих дискусіях на важливі теми, в товаристві успішних людей та тих, хто ще шукає свій унікальний життєвий шлях.

«Дзвін до змін» — гасло цьогорічного фестивалю. Організатор заходу — Українська Греко-Католицька Церква (Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ).

Учасники, які братимуть участь у фестивалі дистанційно мають нагоду створити локацію для зустрічі під брендом Вітру на-Дії. Це можливість для молоді зібратися невеликими групами зі своїми друзями чи колегами в певному місці або ж на своїх парафіях разом з їхніми душпастирями та через онлайн-трансляцію долучитися до загальної програми фестивалю. Вони зможуть вийти в прямий ефір, щоб привітатися з іншими учасниками та розповісти про себе. Діаспора української молоді з різних країн світу теж візьме участь у цій частині програми. Таким чином маленькі локації творитимуть єдиний молодіжний простір, який підкреслюватиме глобальність Української Греко-Католицької Церкви.

Програма фестивалю:

9:00 - Початок.

Реєстрація офлайн-учасників на території Українського католицького університету (вул. Козельницька, 2а). Вона є обов'язковою.

12:00 - Божественна Літургія

13:00-18:30 - Денна сцена (Стрийський парк)

Виступатимуть музичні гурти: МетаНоя, CRY NEBA, KVANT, PopryVse, ModernFolk

13:00-18:30 - Інтелектуальний майданчик: панельні дискусії, воркшопи, зустрічі з лідерами думок.

19:30-22:00 - Вечірня сцена.

Виступатимуть гурти ДикоBrass, ФІОЛЕТ.

Хедлайнер концерту електро-фольк гурт Go_A — представники України на цьогорічному “Євробаченні”.