Олександрійська єпархія УПЦ МП подає до суду на журналістів

Олександрійська єпархія УПЦ МП подає до суду на журналістів - фото 1
Юридичний відділ Олександрійської єпархії УПЦ МП готує позовну заяву до суду на аналітичний портал «Слово і діло».

Про це повідомляє сайт єпархії.

Як зазаначаються, священнослужителів обурила статтю під назвою «У полоні «русского міру»: кого зі священиків УПЦ МП підозрюють у злочинах проти державності України» від 25 листопада 2022 року, у якій, на думку представників Московського Патріархату, "подається неправдива, провокаційна інформація, стосовно Керуючого Олександрійською єпархією УПЦ і поширюється в мережі інтернет".

"Юридичний відділ Олександрійської єпархії повідомляє про підготовку відповідної позовної заяви проти авторів, бенефіціарів згаданого видання для захисту честі і гідності митрополита Боголєпа.

Цинічне спотворення фактів, навмисне перекручування інформації, відвертий наклеп та приниження повинні отримати свою справедливу правову оцінку", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Рівненщині архиєпископ УПЦ МП Пимен та протоєрей Віктор Земляний також подають до суду на депутатку Соломію Бобровську (партія "Голос") та екс-нардепа Андрія Лозового (Радикальна партія).

Останній нібито стверджував, що архиєпископа Пимена завербувало ФСБ до співпраці, а Бобровська писала про співпрацю отця Віктора Земляного з російськими журналістами. Священнослужителі УПЦ МП у суді планують довести протилежне і у такий спосіб захисти свою "честь і гідність".