• Головна
  • Новини
  • Останній ривок: залишилося зібрати менше 100 тис. грн на оплату за новий портал РІСУ...

Останній ривок: залишилося зібрати менше 100 тис. грн на оплату за новий портал РІСУ

14.08.2022, 16:07
Останній ривок: залишилося зібрати менше 100 тис. грн на оплату за новий портал РІСУ - фото 1
Днями РІСУ здійснила чергову оплату за свій новий сайт, який діє вже третій рік. Завдяки лише декільком доброчинцям вдалося зібрати 100 тис. грн., за що їм особлива подяка. Залишається останній ривок і зібрати ще майже 100 тис. грн.

Як ми писали на початку лютого, нам тоді було потрібно зібрати понад 210 тис. грн. Ми планували це зробити до 1 травня 2022 р. Але розпочалася нова стадія російської агресії і кількість пожертв суттєво зменшилася.

2 червня минуло два роки як новий сайт був запущений, а ми залишилася винними за нього ще майже 200 тис. грн. І ось завдяки кільком людям сума боргу зменшилася двічі.

Так, звісно, в умовах війни (та всіх її соціально-економічних наслідках) і необхідності першочергової підтримки наших захисників, шукати кошти на медіа важко. Але хочемо нагадати, що війна йде не лише на бойовому фронті — вона від початку, а навіть раніше почалася на інформаційному, як гібридна війна. Пропаганда ідеології "русского міра" триває віддавна і ми про різні її форми, процеси інформували і застерігали давно. Зрештою, для цього і було засновано у 2001 році редакцію РІСУ: щоби об'єктивно представляти ситуацію у релігійній царині України та протистояти інформаційним фейкам і маніпуляціям, у першу чергу кремлівським.

Нині об'єм такої роботи і поле для втілення місії РІСУ суттєво збільшилися. Але наші можливості суттєво обмежені зобов'язаннями якнайшвидше розрахуватися за дворічний борг перед фірмою-розробником сайту, яка ласкаво свого часу погодилася за таких фінансових обставин нам його зробити.

Звертаємося до наших читачів з проханням допомогти зібрати необхідні 100 тис. грн.

Це зробити доволі просто за цим посиланням: risu.ua/donation

І хай не збідніють ті, хто жертвують на РІСУ!