Папа Франциск: Дякуємо Богові за дар Церкві та світові, яким був Бенедикт XVI

01.01.2023, 10:11
Світові
Папа Франциск: Дякуємо Богові за дар Церкві та світові, яким був Бенедикт XVI - фото 1
Під час подячної молитви на завершення календарного року, Папа Франциск із вдячністю згадав свого попередника, який уранці 31 грудня переставився до вічності.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

«І коли говоримо про ввічливість, – сказав Папа, – в ці хвилини думка спонтанно лине до дорогого вислуженого Папи Бенедикта XVI, який сьогодні вранці нас залишив. Зі зворушенням згадуємо його дуже шляхетну, дуже ввічливу особистість. І відчуваємо в серці величезну вдячність: вдячність Богові за те, що подарував його Церкві та світові; вдячність йому за все те добро, яке він здійснив, а насамперед – за його свідчення віри та молитви, особливо протягом цих останніх років усамітненого життя. Лише Богові відомі цінність і сила його заступництва, його жертв, принесених для добра Церкви».

Нагадаємо, похорон Папи-емерита Бенедикта XVI відбудеться у четвер, 5 січня 2023 року на площі Святого Петра у Ватикані. Його о 9:30 очолить Папа Франциск.

У понеділок, 2 січня 2023 року тіло покійного буде виставлене в базиліці Святого Петра, щоби дати можливість попрощатися всім бажаючим.