Папа Франциск: Кожного дня молімося за мир

19 червня, 14:07
Світові
Папа Франциск: Кожного дня молімося за мир - фото 1
Завершуючи сьогоднішню зустріч з паломниками, Папа Франциск закликав не переставати молитися за мир, а також звернувся із закликом з нагоди Всесвітнього дня біженців, що відзначатиметься під егідою ООН.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

«Браття й сестри, не переставаймо молитися за мир. Війна від самого початку є поразкою. Молімося за мир в стражденній Україні, в Святій Землі, в Судані, у М’янмі та всюди, де є страждання, спричинені війнами. Молімося кожного дня за мир», – сказав Папа.

Святіший Отець також звернувся із закликом, приуроченим до Всесвітнього дня біженця, який 20 червня відзначається з ініціативи ООН.

«Завтра відзначається Всесвітній день біженців, започаткований Організацією Об'єднаних Націй. Нехай це буде нагодою звернути уважний і братерський погляд на всіх тих, хто змушений покинути свої домівки в пошуках миру і безпеки. Ми всі покликані приймати, підтримувати, супроводжувати та інтегрувати тих, хто стукає в наші двері. Прошу, щоб держави докладали зусиль для забезпечення біженцям гуманних умов та полегшення процесів їхньої інтеграції», – закликав Глава Католицької Церкви.

Вітаючи польських прочан, Папа згадав про свідчення священика Міхала Рапача, якого минулої неділі було проголошено блаженним.

«Дякуючи Господу за нового блаженного, мученика комунізму о. Міхала Рапача, молімося, щоб його свідчення стало знаком Божого втішення в ці часи, позначені війнами. Нехай його приклад навчить нас бути вірними Богові, відповідати на зло добром, сприяти побудові братерського і мирного світу», – побажав він.