Папа Франциск приєднався до заклику Генерального секретаря ООН про пасхальне перемир'я

Папа Франциск приєднався до заклику Генерального секретаря ООН про пасхальне перемир'я - фото 1
Святий Престол і Святіший Отець приєднуються до заклику про перемир’я, який Генеральний секретар ООН п. Антоніо Гутеррес, за погодженням з Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Святославом, зробив 19 квітня цього року з нагоди святкування Великодніх свят за юліанським календарем, 24 квітня.

Про це повідомляє пресслужба Святого Престолу та Департамент інформації УГКЦ.

«Усвідомлюючи, що для Бога немає нічого неможливого, вони звертаються до Господа про те, щоб було евакуйоване населення, яке опинилося в пастці у зонах бойових дій, та щоб якнайшвидше відновився мир, і просять тих, хто несе відповідальність за нації, почути крик людей про мир», – йдеться у комунікаті.

Як РІСУ інформувала, 19 квітня Генеральний секретар ООН Антоніо Гутерреш зателефонував Блаженнішому Святославові, щоб повідомити про свій заклик до пасхального припинення вогню в Україні.

Росія відповіла відмовою на пропозицію генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй Антоніо Ґуттеріша щодо запровадження в Україні чотириденної "гуманітарної паузи" під час Страсного тижня, яка тривала б до Великодня, 24 квітня.

Нагадаємо, Кулеба закликав Росію дослухатися до пропозиції Генсека ООН про Великоднє перемир'я.

Всеукраїнська Рада Церков підтримала заклик щодо перемир'я у Пасхальні дні.