Патріарх Варфоломій вже в Україні

Патріарх Варфоломій вже в Україні - фото 1
В Бориспільському аеропорту главу Вселенської Патріархії зустрів Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Ваша Всесвятосте! Ви - у себе вдома!"

Про це написав у Фейсбук голова відділу з питань етнонаціональної політики і релігій Секретаріату Кабінету Міністрів України Андрій Юраш.

 

“Особисто привітав в Україні Вселенського Патріарха Варфоломія. Символічний та важливий візит для нашої держави. Делегація Вселенського Патріархату візьме участь в урочистостях до 30-ї річниці відновлення нашої Незалежності. Подякував за ту підтримку, яка надається Україні та українському народу зі сторони його Всесвятості”, – написав Денис Шмигаль в Telegram.

«Вітаємо Вашу Всесвятість на українській землі та дуже радіємо Вашому візиту. Україна вітає Вселенського Патріарха», – звернувся до Патріарха Варфоломія Митрополит Епіфаній.

«Ваше Блаженство, ми раді прибути до України на Ваше запрошення та запрошення Високоповажного Президента Володимира Зеленського», – зазначив Патріарх Варфоломій, повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

Як РІСУ інформувала, 21 серпня о 9:30 Вселенський Патріарх Варфоломій та Митрополит Епіфаній покладуть квіти біля «Стіни пам’яті загиблих захисників України» та біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

21 серпня о 10:00 в Михайлівському Золотоверхому соборі відбудеться урочиста зустріч Патріарха Варфоломія та подячна молитва з нагоди його приїзду.

22 серпня о 9:00 на території Собору Святої Софії Київської просто неба відбудеться Літургія, яку очолять двоє Предстоятелів: Вселенський Патріарх Варфоломій та Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.