Патріархія ГПЦ висловила скорботу через масове вбивство мирних жителів у Бучі

Патріархія ГПЦ висловила скорботу через масове вбивство мирних жителів у Бучі - фото 1
Патріархія Грузинської Православної Церкви висловила жаль щодо масового вбивства мирних жителів в українському місті Буча.

Про це інформує Sova.news з посиланням на прес-службу ГПЦ.

«Незважаючи на жорстокі «закони» війни, уявити жах, який зображений на кадрах, дуже складно. Побачене не може не привести людину в жах.

Хочемо ще раз висловити наш душевний біль та скорботу з приводу трагедії, яка відбувається в умовах військової агресії в Україні, особливо важко бачити вбивства мирних, безневинних людей.

Ми співчуємо їхнім сім'ям, близьким і молимося за них.

Хай упокоить Господь їхні безсмертні душі, і нехай буде мир в Україні і у всьому світі!», — йдеться у заяві Патріархії.

Нагадаємо, 2 квітня стала відома інформація про звірства окупантів. Росіяни вбивали та гвалтували, знущалися й катували людей. На шокуючих фото з Бучі, які згодом з'явилися у мережі, можна побачити, що окупанти вбивали зв'язаних людей.

Під час зачистки від ДРГ та нерозірваних боєприпасів у Бучі українські захисники знайшли також братську могилу з понад 280 тілами мирних мешканців з ознаками насильницької смерті.

На узбіччях лежали тіла застрелених жінок, які окупанти намагалися спалити.

Світові лідери не змогли обійти увагою звірства росіянин. Дії армії РФ засудили у всіх європейських країнах і організаціях. У зв'язку з цим в ЄС заявили, що готують нові санкції проти Росії.