• Головна
  • Проекти
  • Питання державно-церковних відносин в новому Уряді буде координувати Віце-прем’єр-міністр Володимир Семиноженко...

Питання державно-церковних відносин в новому Уряді буде координувати Віце-прем’єр-міністр Володимир Семиноженко

15.03.2010, 09:45
Питання державно-церковних відносин в новому Уряді буде координувати Віце-прем’єр-міністр Володимир Семиноженко - фото 1
Згідно рішення народних депутатів про формування нового складу Кабінету Міністрів України 11 березня Верховна Рада України призначила на посаду Віце-прем’єр-міністра України з гуманітарних питань Володимира Семиноженка.

seminojenko1.jpgКИЇВ – Згідно рішення народних депутатів про формування нового складу Кабінету Міністрів України 11 березня Верховна Рада України призначила на посаду Віце-прем’єр-міністра України з гуманітарних питань Володимира Семиноженка. Згідно посадових обов’язків серед іншого він буде координувати в новому Уряді реалізацію державної політики у сфері державно-церковних відносин та розвитку діалогу і співробітництва між Урядом та конфесіями, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Коментуючи виданню «КоммерсантЪ-Украина» своє бачення роботи на цій посаді, Володимир Семиноженко заявив: “Нам слід пам'ятати головне: Україна – поліетнічна країна. Для неї є важливими європейські культурні цінності, але в кожному регіоні країни є і свої особливості. І це треба поважати”.

“Ми не будемо протиставляти культури і релігії. Не треба вести себе як слон в посудній лавці в таких делікатних і складних питаннях”, – наголосив новопризначений Віце-прем’єр з гуманітарних питань.

Слід нагадати, що відповідно до Положення про Комісію з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій, яка була утворена при Кабінеті Міністрів України у червні 2008 року, на Віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань покладено обов’язок організовувати роботу цієї Комісії, забезпечувати скликання і проведення її засідань.

До цього зазначені обов’язки в Уряді виконував Іван Васюник, який під час перебування на цій посаді встиг провести два робочих засідання Комісії з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій.


Довідка: Володимир Семиноженко народився 9 червня 1950 року в Києві. У 1972 році закінчив фізико-технічний факультет Харківського державного університету, в 1984 році став доктором фізико-математичних наук. У 1994, 1998 і 2002 роках обирався народним депутатом. З 1998 по 2000 роки очолював комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти. У 1996-1998 роках – Міністр у справах науки і технологій. У 1999 і в 2001-2002 роках обіймав посаду Віце-прем'єра. З 2003 по 2005 роки працював радником Президента, а з 2006-го по 2007 рік – радником Прем'єр-міністра. У 2000-2001 роках – секретар, заступник голови Партії регіонів, а в 2001-2003 роках очолював цю політичну силу. З березня 2009 року – лідер партії "Нова політика".