"Правда – на нашому боці. А там, де правда, там – Божа допомога і перемога", - Предстоятель ПЦУ звернувся до українців

25 січня, 08:59
Держава
"Правда – на нашому боці. А там, де правда, там – Божа допомога і перемога", - Предстоятель ПЦУ звернувся до українців - фото 1
Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній 24 січня звернувся до українців з приводу скупчення військ Росії на наших кордонах та загрози повномасштабного вторгнення. "Ми, український народ, не бажаємо чужого, а лише захищаємо своє: батьківську землю, власний дім, родину та ближніх. Тому правда – на нашому боці. А там, де правда, там – Божа допомога і перемога", - наголосив очільник ПЦУ.

"Ворог хоче залякати нас, розсварити, змусити українців власними руками зруйнувати свій дім, як це не раз було вже в нашому минулому. Розуміючи це ми повинні зберігати розсудливість, не піддаватися на провокації, відкласти внутрішні другорядні суперечки перед обличчям зовнішньої загрози.

В єдності – наша сила!

Агресор нападає тоді, коли має сподівання на досягнення своєї мети. Наше спільне завдання показати російським правителям: подолати Україну неможливо, ми будемо боротися і захищати себе та рідну землю до перемоги!

Дорогі брати і сестри, український народе!

Протягом трьох десятиліть від часу відновлення нашої державної незалежності ми з вами не раз опинялися перед обличчям викликів, які здавалися неймовірними. Однак кожного разу ми долали їх, з Божою допомогою та об’єднавши зусилля у боротьбі за правду, гідність і волю. Так маємо чинити й тепер – і з допомогою Всевишнього досягнемо перемоги і справедливого миру.

Від початку російської агресії в наших храмах неперервно звучить молитва про визволення від нашестя чужинців, про Божу опіку над нашими захисниками на фронті, за полегшення долі та звільнення полонених і заручників. Благословляю найближчого недільного дня, 30 січня, у всіх храмах Православної Церкви України піднести додатково особливі молитви за нашу Батьківщину.

Закликаю на український народ, на наше військо і державу Господнє благословення!

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!", - йдеться у заклику Митрополита Епіфанія.