Предстоятель Кіпрської Церкви продовжує поминати Митрополита Епіфанія під час Літургії

Предстоятель Кіпрської Церкви продовжує поминати Митрополита Епіфанія під час Літургії - фото 1
Архиєпископ Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостом ІІ продовжує поминати під час Богослужіння предстоятеля Православної Церкви України митрополита Епіфанія.

Відео з богослужіння на своїй сторінці опублікував речник Вінницько-Барської єпархії ПЦУ, архимандрит Софроній Чуприна, повідомляє Релігійна правда.

«Допоки Москва намагається розхитати єдність Православних Церков, через підкупи та інтриги окремих єрархів, на Кіпрі архєпископ Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостом ІІ, продовжує під час Богослужіння поминати Предстоятеля Православної Церкви України — митрополита Епіфанія, що свідчить про визнання і молитовну єдність наших автокефальних Церков», — написав архимандрит.

Нагадаємо, у суботу, 24 жовтня, Предстоятель Православної Церкви Кіпру архиєпископ Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостом II під час синодальної спільної Божественної Літургії у монастирі Богородиці Хрісоррогіатісса, що у м. Пафос, вперше під час Великого входу пом’янув у Диптиху ім’я митрополита Київського і всієї України Епіфанія як Предстоятеля автокефальної Православної Церкви України.

Як писала РІСУ, проти визнання ПЦУ виступили кілька єрархів Кіпрської Церкви. Вони припинили співслужіння з архиєпископом Кіпрським Хризостомом і не відвідують Літургії за його участі.

23 листопада відбудеться Синод Кіпрської Архиєпархії, де основним питанням стане українське.