Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній закликав УПЦ МП до об’єднання

Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній закликав УПЦ МП до об’єднання - фото 1
Про це він сказав під час телемарафону українських каналів.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Ми закликали і зараз закликаємо, в цей непростий час, об’єднатися всіх українців навколо нашого престольного міста Києва. Ми відкриті, ми з любов’ю готові прийняти всіх, бо всі християни в Україні неодмінно повинні об’єднатися в єдиній помісній православній церкві. Цей час якраз і настав. Бо яким чином зараз можуть поминати Кирила (предстоятеля Російської Православної Церкви патріарха Кирила – ред.), який благословляє цю війну? Війну проти практично тих вірних, які до цього часу його вважали своїм пастирем. А зараз ми бачимо, що з боку російської федерації практично відбувається геноцид проти українського народу», - підкреслив Митрополит Епіфаній.

Владика зазначив, що, на його думку, в багатьох православних українців зараз відкрилися очі, і вони зрозуміли, наскільки важливо мати свою, визнану Українську Православну Церкву, а не підпорядковуватися чужоземним центрам, які є агресивними по відношенню до нашої Української держави.

«Тому я закликаю всіх – вірних, духовенство, єпископат – Російської Православної Церкви України до єднання», - сказав Предстоятель ПЦУ.

Митрополит Епіфаній щоденно виступає за припинення агресії Росії проти України, за закриття неба над Україною для порятунку десятків тисяч мирних жителів.