Предстоятель ПЦУ обговорив з представниками Українського Біблійного товариства видання нового українського перекладу Біблії

01 лютого, 17:32
Культура
Предстоятель ПЦУ обговорив з представниками Українського Біблійного товариства видання нового українського перекладу Біблії - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 1 лютого зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з генеральним секретарем Українського Біблійного товариства Олександром Бабійчуком, віцепрезидентом УБТ протоєреєм Василем Луцишиним та заступником голови товариства Анатолієм Райчинцем.

Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Під час спілкування сторони обговорили необхідність духовної підтримки суспільства у непростий час триваючого російського нападу, зокрема, через видання та розповсюдження Слова Божого.

В контексті цього мова йшла про видання нового українського перекладу Біблії, здійсненого Українським Біблійним товариством із залученням фахівців у цій галузі. Завдяки дотриманню високих професійних стандартів та повній відповідності традиції Православної Церкви цей переклад Священного Писання отримав і міжнародне визнання та наразі може вважатися найкращим в Україні.

«Донесення Слова Божого є однією з місій Церкви і це вкрай важливо у час важких випробувань, які зараз проходить наш народ. Я переконаний, що цей якісно виконаний переклад Біблії рідною мовою стане натхненням та джерелом духовних сил для усіх, хто любить Бога та Україну. Окрім того, цією дійсно історичною працею ми стверджуємо, що віра на нашій землі не лише не згасає, а активно зростає, зокрема, завдяки молодому поколінню українців, які мають потребу у такому перекладі», – зазначив Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви.