Предстоятель ПЦУ: В українських дітей Росія по-злодійськи відібрала дитинство

01 червня, 13:49
Суспільство
Предстоятель ПЦУ: В українських дітей Росія по-злодійськи відібрала дитинство - фото 1
Немає жодної української дитини, яка би тою чи іншою мірою не постраждала внаслідок російської військової агресії.

Про це у себе на Фейсбуці написав Предстоятель ПЦУ Епіфаній.

"В українських дітей росія відібрала дитинство. Відібрала примусово, безжально і по-злодійськи. І вона мусить за це відповісти за Божим законом та за всіма людськими законами. Не лише дітей скривдила кривава росія. Вона нещадно познущалась і над їхніми батьками, відібравши в них можливість забезпечити своїм дітям базову потребу в безпеці. Замість щасливих дитячих посмішок і спокійних родинних вечерь маємо сльози, біль, страх і вимушену розлуку", - зазначив він.

"Сьогодні, коли світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей та Всесвітній день батьків – хочу ще раз закликати весь християнський світ і всіх людей доброї волі допомогти нам зупинити це сатанинське озлоблення, це нелюдське душогубство з боку росії, яка жорстоко, відкрито і цілеспрямовано тероризує і вбиває мирних українців.

Щодня молю Бога про Його опіку, милість і милосердя над дітьми та їхніми батьками. Нехай Господь благословляє та захищає кожну українську дитину, кожну українську родину!", - додав Митрополит Епіфаній.