Предстоятель ПЦУ відвідав храм Грузинського Патріархату у Лондоні

Предстоятель ПЦУ відвідав храм Грузинського Патріархату у Лондоні - фото 1
На запрошення архиєпископа Дманіського і Агарак-Таширського Зенона, керуючого парафіями Грузинського Патріархату в Великобританії, Митрополит Епіфаній відвідав грузинський кафедральний храм на честь Різдва Христового в Лондоні. Предстоятеля ПЦУ супроводжував архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Архиєпископ Зенон і духовенство тепло зустріли гостей з України. На запрошення грузинського єрарха Митрополит Епіфаній підніс молитву за перемогу і мир для України, за українське військо і народ. Також було виголошене многоліття Предстоятелям Грузинської та Української Церков.

На пам’ять про відвідання храму архиєпископ Зенон подарував панагію із зображенням Грузинської ікони Богородиці, а також мале архиєрейське облачення.
«Вірю, що цей день увійде в історію, Ваше Блаженство є другим після Католікоса-Патріарха Ілії Предстоятелем Помісної Церкви, хто відвідав наш храм. Для нас це велика честь і радість!» – підкреслив грузинський єрарх.

«Дорогий владико, я теж дуже радий бути тут, помолитися за Україну, відчути братню любов і підтримку. Ми знаємо, що боголюбивий грузинський народ вболіває за нас, молиться, підтримує в час важких випробувань. Дякуємо за це, за все, що Ви особисто робите!» – підкреслив Митрополит Епіфаній.