• Головна
  • Проекти
  • Предстоятель Української Православної Церкви привітав Віктора Януковича з обранням Президентом України...

Предстоятель Української Православної Церкви привітав Віктора Януковича з обранням Президентом України

16.02.2010, 09:24
Предстоятель Української Православної Церкви привітав Віктора Януковича з обранням Президентом України - фото 1
Україна – традиційно православна держава. Ми знаємо, що у Вас є чітке усвідомлення цього. Віримо, Ви розумієте, що без духовної складової, основою якої є Божий Закон, неможливий повноцінний розвиток нашої держави, – йдеться у привітанні.

IMG_6422_2.jpgКИЇВ – Митрополит Київський і всієї України Володимир (Сабодан) у телефонній розмові від імені єпископату, духовенства та віруючих Української Православної Церкви привітав Віктора Федоровича Януковича з обранням Президентом України. Того ж дня було направлено і офіційне вітання від Української Православної Церкви, повідомив 15 лютого офіційний сайт УПЦ.

У привітанні сказано: «Президентське служіння, до якого Вас покликав Господь, наскільки почесне, настільки ж й відповідальне. Господь вручає у Ваші руки керування державою з багатомільйонним та багатонаціональним народом. Глава держави, як голова великої родини, має піклуватися про країну і в цілому, і про кожного зокрема. Про це було сказано Вами у передвиборчій програмі. Люди повірили Вам. Виправдайте довіру людей.

Україна – традиційно православна держава. Ми знаємо, що у Вас є чітке усвідомлення цього. Віримо, Ви розумієте, що без духовної складової, основою якої є Божий Закон, неможливий повноцінний розвиток нашої держави.

Прикликаємо Боже благословення на Вас та молимося за Богом бережену державу нашу, її владу та воїнство. Нехай під час Вашого Президентства в повноті збудуться літургійні слова, якими Церква молиться Богу за Вас і за все керівництво держави: «Дай їм, Господи, мирне правління, да і ми в спокої їх житимемо тихим і мирним життям в усякому благочесті і чистоті».