Провоєнних сестер мінського Свято-Єлисаветинського монастиря тепер прогнали з церкви у Римі

19.05.2025, 13:06
Світові
Провоєнних сестер мінського Свято-Єлисаветинського монастиря тепер прогнали з церкви у Римі - фото 1
Провоєнних сестер мінського Свято-Єлисаветинського монастиря прогнали з церкви Мадонна Перпетуо Соккорсо у центрі Рима, біля якої вони тогували латинськими церковними облаченнями.

Про це повідомляє Хрысціянская візія.

Церква використовується Згромадженням редемптористів.

Саме до цього згромадження належать двоє греко-католицьких священиків з окупованого Бердянська Іван Левицький та Богдан Гелета, які два роки провели в російському полоні, зазнавали знущань та тортур, і в червні 2024 року були звільнені в рамках обміну.

Те, що представниці монастиря, який підтримує російську агресію та допомагає російській армії, розгорнули свою «торгівельну точку» біля храму, не могло не викликати обурення українських та білоруських вірян, і вони звернулися до керівництва церкви.

Провоєнних сестер мінського Свято-Єлисаветинського монастиря тепер прогнали з церкви у Римі - фото 152347

Внаслідок скоординованих дій керівництво парафії ухвалило рішення «вигнати гендлярок із храму».

Слід зауважити, що монашок Свято-Єлисаветинського монастиря, які роз'їжджають Європою та торгують церковними виробами на потреби російської армії, вже не раз з соромом проганяли. Торік їх прогнали в Ірландії та в Польщі.

Провоєнних сестер мінського Свято-Єлисаветинського монастиря тепер прогнали з церкви у Римі - фото 152348

У Словаччині вони планували розгорнути виставку-продаж продукції, проте в останню мить виставку було скасовано.