• Головна
  • Новини
  • РІСУ розпочала оновлення веб-каталогу: запрошуємо долучитися до процесу...

РІСУ розпочала оновлення веб-каталогу: запрошуємо долучитися до процесу

21.02.2023, 20:30
РІСУ розпочала оновлення веб-каталогу: запрошуємо долучитися до процесу - фото 1
Редакція РІСУ має намір оновити свій каталог веб-ресурсів різних Церков і релігійних організацій України.

Веб-каталог є частиною великої бази ресурсів порталу РІСУ. Він почав наповнюватися понад 20 років тому. Останнє велике його оновлення відбувалося понад 7 років тому. З того часу значна частина веб-ресурсів, які були до нього внесені, вже стали неактуальними або змінили свої веб-адреси. Натомість появилося багато нових, особливо сторінок у соціальних мережах, які до нього не внесені.

Сам веб-каталог спочатку створювався задля пошуку інформацій працівниками РІСУ, але скоро став корисним для інших журналістів, релігієзнавців, представників релігійного середовища. Його переносили на інші сайти, у тому числі на офіційні сайти Церков.

Зараз редакція РІСУ хоче його фундаментально оновити: видалити ті адреси, які стали неактуальними, і внести до нього нові ресурси.

Тому запрошуємо представників релігійних організацій надсилати нам адреси з описами веб-ресурсів на спеціальну форму. Просимо також чітко ідентифікувати — з якою релігійною організацією пов'язаний веб-ресурс, щоби ми могли без помилок розмістити його на окремій сторінці цієї конфесії.

Йдеться про офіційні сайти, сторінки у соціальних мережах Церков і релігійних організацій (центральні органи, єпархії та інші регіональні органи, комісії, монастирі, парафії, навчальні заклади, інші установи), веб-ресурси релігійно-суспільних ініціатив та установ, приватні сайти і сторінки.

Ми почали створювати у веб-каталозі РІСУ окремі сторінки з ресурсами кожної з Церков і релігійних організацій або конфесійних напрямків для полегшення пошуку.

Оскільки таких веб-ресурсів зараз є незлічима кількість, тому дуже потрібна допомога наших читачів, представників релігійних середовищ.

Процес оновлення веб-каталогу відбувається без окремого фінансування. Тому якщо хтось бажає його підтримати, то це швидко і просто можна зробити у нас на сайті.

Також запрошуємо волонтерів допомогти у наповненні каталогу.

Впевнені, що цей веб-каталог допоможе краще пізнати релігійну палітру України і ближче познайомитися з різними релігійними спільнотами.

Форма для повідомлення про веб-ресурс