РІСУ запрошує долучитися до світового руху #ЩедрийВівторок

30.11.2021, 09:49
Анонс
РІСУ запрошує долучитися до світового руху #ЩедрийВівторок - фото 1
Сьогодні відзначають Всеукраїнський день добрих справ — він є частиною світового благодійного руху #ЩедрийВівторок / #GivingTuesday. У цей день мільйони людей по всьому світу роблять добрі справи та популяризують культуру благодійності.

Багато з нас займається благодійністю щодня, навіть не замислюючись про це. А цього дня особливу увагу звертають на потребу благодійності: якою вона може бути, чому це стосується кожного, яка з неї користь тощо.

У більшості світових релігій закладено благодійність як важливий елемент віри в дії. Милостиня, пожертва, опіка над сиротами, бідними і бездомними — ці та багато інших справ входять до обов'язків християн, юдеїв, мусульман та представників інших вір.

Благодійність може бути різною і стосуватися різних справ. Зокрема, це може бути підтримка соціальних проектів, зокрема, медій.

Сьогодні такої підтримки потребує сама редакція Релігійно-інформаційної служби України. Як ми вже раніше повідомляли, у 2020 році ми запустили новий сайт. Фірма-розробник, розуміючи нашу ситуацію, погодилася почекати з оплатою рік. Але минуло вже півтора роки від цього, а ми зібрали і оплатили лише четверту частину від його вартості. Всяка праця має бути вчасно оплаченою — твердо вважаємо ми і хочемо якнайшвидше розрахуватися за сайт.

Тому уклінно звертаємося до всіх наших читачів з прохання допомогти зібрати якнайшвидше необхідну суму — а це ще 251 тисячу гривень на новий сайт РІСУ.

Підтримати РІСУ просто: зайти на сторінку, заповнити реквізити і здійснити пожертву.

Друзям зі світу це також неважко зробити — всі реквізити тут.

Пригадуємо, РІСУ функціонує за кошти грантів і жертводавців, жодна з Церков чи релігійних організацій нас не фінансує — підтримують деякі конкретні особи чи інституції.

За 20 років діяльності РІСУ практично завжди мала базове скромне фінаснування. У 2021 році ми залишилися і без нього.

Владика Борис Ґудзяк часто повторює: що fundraising - це friendraising! А наш давній приятель Михайло Сало каже, що, звичайно, важливі є спонсори, які дають великі суми раз, але особливо цінні є ті друзі, які дають більші чи менші суми, але роблять це регулярно, краще щомісяця!

Коли на початку року ми закликали ставати друзями-жертводавцями РІСУ, десятки людей відгукнулися і підтримали нас, а багато з них це роблять регулярно, щомісяця і досі.

Ми продовжуємо збирати постійних друзів-читачів-авторів і просто хороших людей, яким не байдуже, що відбувається з релігійною журналістикою в Україні, та які вважають, що такі проекти, як РІСУ, мають повноцінно діяти та розвиватися.

І нехай не збідніє рука того, хто жертвує на добру справу!

РІСУ запрошує долучитися до світового руху #ЩедрийВівторок - фото 83293