Росія вимагає негайно звільнити митрополита Павла (Лебедя)

Росія вимагає негайно звільнити митрополита Павла (Лебедя) - фото 1
Росія заявила, що вимагає негайного звільнити колишнього намісника Києво-Печерської лаври, митрополита Павла, з-під домашнього арешту.

Про це йдеться у заяві спецпредставника МЗС з питань співробітництва в галузі забезпечення права на свободу віросповідання, посла з особливих доручень Геннадія Аскальдовича, передає Главком.

«Глибоко переживаємо за долю владики Павла, який, як відомо, перебуває під домашнім арештом та в електронних кайданах. Його постать набуває людям доброї волі образ мученика за православну віру. Вимагаємо негайного звільнення митрополита Павла та надання йому відповідної медичної допомоги», – йдеться у заяві.

У російському МЗС додали, що нібито турбуються за решту ченців та священиків Києво-Печерської лаври, які нібито перебувають під загрозою фізичної та моральної розправи.

Зазначимо, що так звана УПЦ МП останній рік наполегливо доводила, що не підпорядкована Москві. Так, ця релігійна організація, яка безпідставно називає себе українською, намагалася не виконувати закон про перейменування. Крім того, численні представники так званої УПЦ МП звинувачувалися в пособництві з російським окупантом та колабораційній діяльності.

Нагадаємо, 1 квітня СБУ провела обшук, вручила підозру та викликала на допит скандального намісника Лаври митрополита Павла. Зустрічати правоохоронців Петро Лебідь вийшов у шарфі від французького бренду Louis Vuitton.

Як відомо, Служба безпеки України зібрала обґрунтовану доказову базу щодо причетності колишнього настоятеля Києво-Печерської Лаври Павла (Петра Лебідя) до розпалювання релігійної ворожнечі, виправдовування і заперечення збройної агресії РФ проти України: СБУ оприлюднила телефонні розмови скандального митрополита (аудіозапис).

Митрополиту суд призначив цілодобовий домашній арешт на 2 місяці із забороною звертатися до вірян та з використанням електронного браслету.