• Головна
  • Моніторинг
  • «Росіяни отримають найбільшу користь від своєї поразки, бо тоді вони матимуть шанс стати нормальною та вільною нацією», — Андрій Костюк...

«Росіяни отримають найбільшу користь від своєї поразки, бо тоді вони матимуть шанс стати нормальною та вільною нацією», — Андрій Костюк

05 квітня, 09:24
Андрій Костюк, адвокат, викладач кафедри філософії Українського католицького університету та Бізнес-школи УКУ - фото 1
Андрій Костюк, адвокат, викладач кафедри філософії Українського католицького університету та Бізнес-школи УКУ
Як війна впливає на націю та її майбутнє? — про це студентка Школи права УКУ Юлія Серединська поговорила з Андрієм Костюком, адвокатом, викладачем Школи права Українського католицького університету та Бізнес-школи УКУ.

Джерело: УКУ

Подаємо декілька тез із розмови:

Найдраматичнішою і найважливішою подією в історії будь-якої нації є війна, особливо війна з сильним ворогом, що загрожує існуванню нації.

Жодна нація не може бути готова до війни, а тим паче осягнути її наслідки.

Тільки божевільна людина може почати війну, знаючи її реальну ціну. Та, на жаль, такі люди все ще з нами сьогодні і це велика трагедія для людства.

Метою росії є знищення нашої державності. Якщо ми здамося, то України більше не буде.

Паралелі між Гітлером і путіним очевидні. Ідеологія сьогоднішньої росії дуже схожа на нацистську Німеччину. Російський світ — це не що інше, як lebensraum (територія життя) нацистів.

путін вважав, що йому потрібно ще 40 млн слов’янського населення, інакше він не зможе контролювати свою територію

Вже десятиліттями ніхто не сприймає всерйоз те, що сказав путін. Це була велика помилка Європи та цивілізованого світу. І тепер ми бачимо її результати.

У 2014 році було набагато легше зупинити путіна, ніж зараз. Україна має робити це сама, в той час як є захисним щитом усього цивілізованого світу.

Після кожної великої війни у ​​нас формується новий порядок. Кожне століття в історії починаються після великих.подій, більшість з яких — війни.

Як росія може мати постійне місце в Раді Безпеки ООН, якщо вона є одним із найбільших агресорів у сучасному світі? Це не те, на що має спиратися світовий порядок.

Кінець росії та її статусу наддержави неминучий аж до денуклеаризації ( зменшення або ліквідації ядерної зброї) в майбутньому.

— росія ніколи не визнавала звірств радянського режиму з боку Сталіна та комуністичної партії загалом. Вони завжди заперечували свою провину за це.

росія отримає найбільшу користь від своєї поразки. Бо вони матимуть шанс стати нормальною та вільною нацією