Блог Юрия Черноморца_image

Блог Юрия Черноморца

Організатор хресного ходу 6 грудня, під час якого плануються провокації не належить до УПЦ

06.12.2013, 11:09

Колеги звернули увагу на таку інформацію

Представники Московського патріархату православної церкви влаштують хресну ходу центром Києва

Як повідомили Еспресо.TV джерела у Партії регіонів, під час ходи на представників церкви планують напасти провокатори. 

В результаті, у нападі звинуватять протестувальників, скомпрометувавши таким чином Євромайдан. 

Нагадаємо, в Україні з 21 листопада тривають мітинги за євроінтеграцію. Ситуація в країні загострилася після жорстокого побиття "Беркутом" мітингувальників на Майдані Незалежності 30 листопада. 

Влада намагається всякими способами скомпрометувати євромайданівців, щоб мати підстави для припинення акцій протесту. Зокрема, організовані були бійки з "Беркутом" біля Адміністрації президента 1 грудня. В опозиції заявили, що бійку зчинили провокатори Дмитра Корчинського, а акція опозиції виключно мирна."http://espreso.tv/new/2013/12/06/proty_yevromaydanu_hotuyetsya_provokaciya_za_uchastyu_moskovskoho_patriarkhatu

Хоча я не пишу давно аналітики, але на прохання журналістів прокоментувати як можна ширше цю ситуацію скористаюся по старій памяті блогом на РІСУ (якщо не почистять).

Нагадаю кілька речей (особисто від себе). 1. Лідер цього "хресного ходу", який починається поруч із Лаврою, ВІДЛУЧЕНИЙ ВІД ЦЕРКВИ вже кілька років саме за політичне православя - такий собі Валентин Лукяник. 2. Дії Лукіяника координуються таким собі у минулому офіцером КДБ Сергієм Циганковим, організація якого є офіційним партнером "Українського вибору" Віктора Медведчука.
http://russkijpatriot.ua/index.php/partnery/item/соглашение-о-партнерстве?category_id=2
3. Антиевропейська істерія всередині УПЦ нагніталася противниками митрополита Володимира, які хотіли захопити владу на цій хвилі.

Всередині церкви хвилі не вийшло.
Митрополит Павло відмежувався і засудив.
http://www.religion.in.ua/news/ukrainian_news/24056-mitropolit-upc-obratilsya-s-videoobrashheniem-v-svyazi-s-beschinstvami-predstavitelej-politicheskogo-pravoslaviya.html
Якби Блаженніший Митрополит Володимир був би проти евроінтеграції, ці люди підмімали б протилежну хвилю. Їм все одно - йти до влади під лозунгами проти ЕС чи за ЕС, проти Русміра чи за русмір. Одним вони кажуть що хочуть захопити владу в Московській патріархії, іншим - що хочуть створити канонічну автокефалію в Україні. Блаженніший митрополит Володимир та єпископат УПЦ як ціле ніколи не опускався і не опуститься до всіх маніпуляцій. Самі ж борці за владу, які звичайно являються своє обличчя русофілів, і не являють інших облич, не зацікавлені у якомусь побоїщі, тому що на цьому буде поставлена крапка у церковній карєрі їх всіх. ВИСНОВКИ: єдина зацікавлена сила в організації бійки із хресним ходом сьогодні - та сама, яка і кормила вже 8 років Корчинского, і яка сьогодні називається Антиукраїнський вибір.
Думаю що всіх цих "православних" сектантів треба мирно пропустити на Михайлівську площу - куди вони йдуть, нехай собі живуть в своєму уявному світі, нехай отримають кожен по 300 гривень власних срібників за зраду своєї Батьківщини, своєї Церкви, своєї віри.
Чому СБУ не займалася всі роки цими провокаторами? Чому їх лише "контролювала"? У нас взагалі держава є чи ні?
Коли із сцени Майдану звучать заклики піти взяти в облогу Межігірря, квартиру якогось міліціонера і т.д. у мене просте питання: невже ніхто не знає ролі всіх підбурювачів до силових сценарії та адрес їхніх помешкань та офісів: Медчедчука? Погребинського? Корчинського? Чому всі звертають увагу не на інтриганів, а на виконавців? Треба якось вже вивести всіх на чисту воду, нехай у них на лобі буде написано "коллаборціоніст" та за їх дії вони мають рано чи пізно отримати строк за державну зраду та підбурення.

Це просто неподобство, що всі ці авантюристи намагаються використати УПЦ - єдину церкву, яка обєднує людей із усіх частин України, із усіх політичних таборів, із усіх ідентичностей та ментальностей?
Нагадую, що у акті відлучення Лукіаника від Церкви було чорним по білому написано: кожен хто спілкується із ним та підтримує його політичні акції також автоматично відлучається від Церкви. Навіть якщо вони тисячу раз причащаються - вони містично своєю Церквою відлучені від Тіла Христова.
Тому звертаюся до всіх тих, хто не розуміє всієї серйозності становища ЛУкіаника та його всіх друзів - Друзя, Скровцова і т.д.: ці люди поставили себе поза Церквою: навіть якщо так не вважають деякі церковні діячі, сам текст церковного засудження Лукіаника чітко про це говорить

"Руководствуясь 10-м Апостольским правилом: «Аще кто с отлученным от общения церковного помолится, хотя бы то было в доме: таковый да будет отлучен», — Синод объявил верующим УПЦ о невозможности принимать участие в каких-либо акциях, организуемых В.Лукияником."

http://www.kiev-orthodox.org/site/events/3148/
Тому ці люди не більше церковні, ніж Іуда: він теж був апостолом, він теж мав заслуги. він був серед тих хто сцілював і кому повинувалися духи. Але він сам відпав. І ці сектанти - теж не належать до УПЦ, навіть якщо самі про себе думають як про церковних людей. Тому прошу адекватно оцінювати цих сектантів (як догналіти не належать до УГКЦ, так і ці люди - чужі УПЦ), так і їх дії (це провокація, і це продажне прислужування будь-яким імперіалізмам, авантюрам, провокаціям).

Маємо надію, що мир переможе, адже Господь - володар миру та спокою, а не провокацій та насильства.

Последние новости

Вчера
26 июня
25 июня