Блог Юрия Черноморца_image

Блог Юрия Черноморца

Виселяють з Лаври не лише клініку хворих на СНІД

10.07.2010, 16:21
Виселяють з Лаври не лише клініку хворих на СНІД

Заважають на території Лаври не лише хворі на СНІД.

Виганяють всіх.

Музеї - це втіленням всіх гріхів і мають забиратися геть.

Попросили геть іконописну школу.

Заважають майстерні художників, хоча серед цих самих художників - багато іконописців, серед них найвідоміший серед "нових православних українців" - Вандаловський.

Попросили Київську семінарію та академію позбутися супутніх проектів,  а тому:

Вигнали недільну школу для дітей - найкращу серед київських.

Попросили геть православні педагогічні курси.

І навіть Київські семінарія та академія заважають. Пропозиція визріває цікава: нехай семінарісти та академісти захоплять для себе приміщення Києво-Могилянської Академії, а монастри залишать монахам.

Все це - православний більшовизм. Монастир - монахам! А всі інші християни, хворі, художники, діти, музейні працівники, і народ взагалі необхідні церкві лише в одній якості - клієнтів, які при паломництві до Лаври залишають там грошики.

Те, що є потреби "малих сих", і Христос заповідував про них піклуватися - про це згадує лише Синодальний соціальний відділ, бо йому щось потрібно від держави.

Про збереження памяток культури, про виховання дітей та молоді, про правосалвну просвіту думає патріарх, бо він хоче православної модернізації для Росії, України та Білорусі.

Про те, що монастирі - для Церкви, а не Церква для монастирів - про це згадується на відповідній комісії "межсоборного пресутствія".

Ну що ж, видно справді Антихрист не за горами.

Последние новости

Вчера
18 апреля
17 апреля