Румунська Православна Церква зробила ще один крок у визнанні Православної Церкви України

23 жовтня, 11:04
Православні
Румунська Православна Церква зробила ще один крок у визнанні Православної Церкви України - фото 1
Про це свідчить спільне богослужіння єрарха Румунської Православної Церкви митрополита Триговіштського Нифонта (Міхейце) із єрархом ПЦУ архиєпископом Тернопільським і Кременецьким Нестором (Писиком).

Як зазначає Духовний фронт України, у православ’ї спільне богослужіння можна проводити лише із тими священиками чи єпископами, які не є розкольниками чи єретиками. Таким чином Румунська Православна Церква не бачить серйозних канонічних перешкод для визнання Православної Церкви України і встановлення з нею євхаристійного єднання.

«Митрополит Тирговіштський Нифонт був одним з учасників неканонічної зустрічі в Аммані, яка мала на меті просувати російські інтереси у Вселенському православ’ї. Беручи це до уваги, можна припустити що цей румунський єрарх змінив свої погляди на ініціативи Моспатріархії», — йдеться у повідомленні ДФУ.

Раніше Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній називав Румунську Православну Церкву однією із тих, яка готова визнати ПЦУ. Також визнання помісної української Церкви найближчим часом ймовірне з боку Грузинської, Болгарської та Албанської Церков.