Ще одного священика-колаборанта УПЦ МП обміняли на наших полонених

Ще одного священика-колаборанта УПЦ МП обміняли на наших полонених - фото 1
У четвер, 16 лютого, українська сторона віддала російській священика-колаборанта з УПЦ МП. Це допомогло повернути сотню українських захисників із ворожого полону.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону, передає ТСН.

"Вчора, щоби повернути наших хлопців, на запит тієї сторони і за власною згодою був переданий один колаборант, так званий священнослужитель Московського Патріархату, який сприяв окупантам, "зливав" різноманітну інформацію, допомагав проводити так звані псевдовибори," – сказав він.

За словами Юсова, РФ дала запит на колаборанта, сам зрадник був лише "за", тож Україна не стала заперечувати, адже це допомогло повернути українських захисників додому.

"Ця робота буде тривати", - додав представник ГУР.

За даними джерела УП, йдеться про настоятеля Свято-Казанської парафії Горлівської єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату у селищі Ярова Лиманської громади Донецької області Миколу Зірку.

Напередодні стало відомо, що цього священика-колаборанта було засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Ще одного священика-колаборанта УПЦ МП обміняли на наших полонених - фото 108917

 

Нагадаємо, 16 лютого відбувся ще один обмін полоненими. Цього разу додому повернулися 100 українських бійців і цивільний чоловік.

Читайте також:
Священика УПЦ МП обміняли на 28 українських полонених

ГУР раніше заявляло, що не виключає обмін колаборантів з УПЦ МП на українських військовополонених

"СБУ поповнює обмінний фонд за рахунок священиків-колаборантів", - політолог