Щеплення — умова для участі у зустрічах із Папою, - МОЗ Словаччини

Щеплення — умова для участі у зустрічах із Папою, - МОЗ Словаччини - фото 1
Повне щеплення буде умовою для участі у вересневих зустрічах, пов’язаних із візитом Папи Франциска у Словаччину.

Так заявив словацький міністр охорони здоров’я Владімір Ленгварскі, повідомляє CREDO.

Його слова з розумінням прийняв голова Конференції словацьких єпископів, архиєпископ Сланіслав Зволенскі.
«Ми створимо можливості для участі, які перевищують досі доступні засоби, але умовою участі у Святих Месах та інших подіях буде повне щеплення учасників. Також ми хочемо, щоб візит Святішого Отця у Словаччину був духовним переживанням для так багатьох людей, наскільки це можливо», — сказав міністр.

Водночас він заявив, що докладе всіх старань, щоби ті, хто прибуде на Святі Меси та інші події, у повноті скористалися візитом Святішого Отця й могли спокійно прийняти його слова підтримки.

Легнварскі зазначив, що влада прагне «створити умови для Святішого Отця, щоби він міг провести прекрасний час у Словаччині, а вірним — умови, щоб вони могли його супроводити, щоб надати змогу якнайбільшій кількості людей для участі в публічних Святих Месах».

Голова Конференції єпископату архиєпископ Станіслав Зволенскі у цих заходах вбачає відповідь на прохання єпископату, щоби якомога більше людей могли взяти участь у зустрічах зі Святішим Отцем.

«Нам сказали, що в погляду безпеки і з технічного погляду це єдиний реальний спосіб для того, щоб не обмежувати кількість людей радикально», — сказав митрополит Братиславський.

«Ми просимо всіх правильно прийняти ці повідомлення, прагнучи участі якомога більшої кількості осіб. Вочевидь ми також просимо вірних про молитву за сам візит і про здоров’я для Святішого Отця, який нас відвідає у вересні».

Папа перебуватиме у Словаччині 12-15 вересня 2021р. Від відвідає Братиславу, Кошиці, Пряшів і Шаштін.