Синод ІПЦ (С) заборонив служіння свого єпископа на території "ЛНР"

"За поширення завідомо неправдивої інформації і спроби дискредитувати єпископат ІПЦ" Синод Централізованої релігійної організації Істинно-Православна Церква (ЦРО ІПЦ), який зібрався на своє засідання 1 лютого в Синодальному будинку на вулиці Радіо в Москві, заборонив у служінні єпископа Краснолуцького Михайла (Перешивайлова), який душпастирює на території "ЛНР". Остаточне вирішення питання про перебування єпископа Михаїла в ЦРО ІПЦ призначено на 19 квітня, коли відбудеться засідання Синоду, на яке він запрошений.

Синод ІПЦ (С) заборонив служіння свого єпископа на території 'ЛНР' - фото 66334

 

Як повідомляє кореспондент Порталу "Credo.Press", в засіданні Синоду під головуванням митрополита Серафима (Мотовилова) взяли участь митрополити Пензенський і Симбірский Тихон (Кисельов), Солнєчногорський і Клинський Марк (Воїнов); архиєпископи Володимирський і Орєхово-Зуєвський Вікентій (Пантелєєв), керуючий справами ЦРО ІПЦ; Красногорський і Істринський Сергій (Соснін); єпископ Луганський і Ровеньківський Алексій (Сторожко) і архимандрит Трифон (Банін) в якості секретаря.

Згідно з поданим проханням, Синод звільнив митрополита Марка (Воїнова), який не зумів отримати громадянство РФ, з посади голови Відділу зовнішніх церковних справ і доручив виконувати обов'язки голови цього Відділу предстоятелю Церкви.

На прохання єпископа Никодима (Мазуніна), службовця на території Пермського краю, Синод змінив його титул на "Комі-Перм'яцький".

До складу Московської єпархії ЦРО ІПЦ включений прихід святих новомучеників і сповідників Російських в місті Електросталі по чолі з єромонахом Лазарем (Орловим).