Сьогодні варто згадати ще одного Андрія – Митрополита Шептицького, - Патріарх УГКЦ в Івано-Франківську

13.12.2021, 16:44
Культура
Сьогодні варто згадати ще одного Андрія – Митрополита Шептицького, - Патріарх УГКЦ в Івано-Франківську - фото 1
Патріарх УГКЦ Святослав Шевчук сьогодні, 13 грудня, прибув до Івано-Франківська. Його візит приурочений 10-літтю Івано-Франківської Митрополії.

Глава УГКЦ очолив Божественну Літургію у кафедральному соборі Воскресіння Христового в Івано-Франківську, повідомляє ПІК.

Під час проповіді у часі Літургії Блаженніший Святослав зауважив, що апостол Андрій по-особливому полюбив Івано-Франківськ і є покровителем Івано-Франківської Митрополії та привітав з цією визначною подією усіх присутніх, у тому числі Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина.

“Найперше хочу привітати першого в історії Івано-Франківського Митрополита владику Володимира. У його лагідності, в рисах його характеру можна побачити певні риси апостола Андрея. Він ніколи не шукає своєї слави, вигоди, він не так хоче із собою познайомити сучасну людину, як із Христом, якого він знайшов у часи переслідувань нашої церкви,” – сказав Глава УГКЦ.

Він також зазначив, що сьогодні варто також згадати ще одного Андрея – Митрополита Андрея Шептицького, який закладав фундаменти, основи цієї єпархії.

“Ми шануємо його пам’ять, служіння і просимо його про особливе заступництво над християнами цієї Прикарпатської і Буковинської землі”, – додав Патріарх Святослав.