Священик-сепартатист з Ужгорода лякає розпадом України через "гоненія" на УПЦ МП

Священик-сепартатист з Ужгорода лякає розпадом України через "гоненія" на УПЦ МП - фото 1
Настоятель Хрестовоздвиженського кафедрального собору в Ужгороді протоєрей УПЦ МП Димитрій Сидор заявив, що "гоніння" Московського Патріархату в Україні завершаться розвалом держави, як це сталося із СРСР через антирелігійну кампанію.

Про це він сказав під час проповіді, відео якої розмістила на YouTube прес-служба собору.

"Люба держава, котра бориться з Церквою сама ся розвалить. Бо она йде протів Бога. Сьогодні токож видим як много із наших чиновників заганицьов кажуть, що не є в Україні гоненія, не є. Ну што, не є, то не є", - ламаною мовою сказав священнослужитель.

За його словами, УПЦ МП вже зробила багато, щоб «відсікти кістляві руки безбожників і сатаністів» від церковних справ, але цього їм видалось замало.

«Наша Церков оголосила незалежність і указала центр управління в Києві, – розвиває свою думку священик УПЦ МП. – Цього достаточно, штоби одсічи костляві руки безбожників і сатаністів, штоби не лізли в церковні справи. Но виявилося, што маса людей продовжують бити православних. Чому? Та потому шо сатана не терпить канонічну Церков. Сатана не терпить того смирення, котроє гонителі увіделі в лиці Православної Церкви. Коли маса духовенства, попавши под удар грубейший, публічний, весь світ знає, што є гоненія, а чиновник каже, што не є. То єсть копія советского времені».

Раніше, засуджений за сепаратизм священик УПЦ МП Дмитро Сидор, погрожував, що у випадку заборони УПЦ МП або приєднання до ПЦУ, його собор перейде до Сербського Патріархату.

Читайте також:

Закарпатський священник-сепаратист просив підтримки у чеського президента.