Священик УПЦ МП каже, що у них у храмі замироточили ікони

19.12.2021, 09:34
Культура
Священик УПЦ МП каже, що у них у храмі замироточили ікони - фото 1
В Ужгороді у храмі Різдва Богородиці УПЦ МП замироточили дві ікони - образ Богородиці «Всепомагаюча» та Іісуса Христа «Моління про чашу».

Ікона Божої Матері мироточила раніше, а образ Спасителя «Моління про чашу» - вперше, повідомляє Центр інформації УПЦ МП.

«Через ікони Господь хоче показати своє знамення людям», - поділився настоятель храму Різдва Богородиці протоєрей Володимир Приймич.

Він зазначив, що відомі випадки чудотворної допомоги віруючим, які молилися перед «Всепомагаючою» іконою Богородиці.

«Вона як жива, і люди, які приходять до цієї ікони, прикладаються до цієї святині та отримують велику благодатну допомогу. Був випадок, коли вона допомогла людині вберегтися від самогубства. Вона опікується молодятами, які створили сім'ю і приходять з бажанням утвердитися у шлюбі», - розповів священик.

Перед іконою Спасителя «Моління про чашу» віруючі просять Господа допомоги у зміцненні віри та про зцілення душевних та тілесних хвороб.

«Ми просимо Господа, щоб Він молився за тих людей, які потребують духовної підтримки, за віруючих людей, які просять допомоги Божої, щоб Господь через диво мироточення зміцнив нашу віру», - підсумував протоєрей Володимир Приймич.