Священик УПЦ МП висловив протест через його включення до Видавничої Ради РПЦ

Священик УПЦ МП висловив протест через його включення до Видавничої Ради РПЦ - фото 1
Голова Видавничого відділу УПЦ МП протоєрей Володимир Савельєв висловив протест у зв’язку із рішенням Синоду РПЦ про включення його імені до складу Видавничої Ради РПЦ на період 2023-2026 років.

Про це він написав у коментарі в телеграм-каналі головного редактора «Лівого берега», передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

«Представники РПЦ не погоджували зі мною включення до складу Видавничої Ради РПЦ, я про це не знав і не давав на це своєї згоди. Більше того, я категорично проти, щоб мене туди включали. Якось взаємодіяти з видавничою радою РПЦ я не планував і не маю наміру.

Я категорично засуджую агресивну війну, яку розв’язала Росія проти моєї Батьківщини — України, я засуджую людей, які розв’язали цю агресію, яка призвела до безлічі жертв.

У зв’язку з цим я буду публічно вимагати, щоб мене виключили зі складу Видавничої Ради РПЦ», – заявив протоєрей Володимир Савельєв.

Нагадаємо, 29 грудня у Москві відбувся Синод РПЦ, де його учасники заявили, що в Україні порушуються права УПЦ МП.

Синод також висловив вдячність УПЦ МП за благодійну дільність, яку вона проводить щодо біженців та постраждалих людей у зоні бойових дій.