• Головна
  • Проекти
  • Тернопільська влада вимагагає від Президента припинити тиск на українську Церкву...

Тернопільська влада вимагагає від Президента припинити тиск на українську Церкву

06.01.2011, 15:34
На четвертій сесії Тернопільської міської ради шостого скликання, яка відбулася 5 січня, депутати прийняли звернення до Президента України Віктора Януковича з приводу тиску влади на українську Церкву.

На четвертій сесії Тернопільської міської ради шостого скликання, яка відбулася 5 січня, депутати прийняли звернення до Президента України Віктора Януковича з приводу тиску влади на українську Церкву. У документі предсьавлена вимога депутатів до Президента — скасувати всі преференції для УПЦ (МП), припинити дискримінацію УПЦ КП через заборону займатися викладацькою діяльністю у ВНЗ, обмеження можливості проводити обрядову діяльність, блокування виділення землі під будівництво храмів УПЦ КП, припинення тиску на духовенство і віруючих УПЦ КП.

«… влада змушує громади та священиків зраджувати Українську Церкву та йти в підніжки до Москви… Тернопільська міська рада звертається до гаранта Конституції, Президента України Віктора Януковича, який свого часу заявляв, що «всі церкви та держави рівні та різні», забезпечити дотримання Конституції», — йдеться у зверненні, опублікованому прес-службою Тернопільської міськради.