• Головна
  • Проекти
  • У БЮТ побачили зловісний знак у благословенні Януковича Патріархом Кирилом...

У БЮТ побачили зловісний знак у благословенні Януковича Патріархом Кирилом

25.02.2010, 13:51
У БЮТ побачили зловісний знак у благословенні Януковича Патріархом Кирилом - фото 1
Народний депутат, член фракції БЮТ Володимир Яворівський наголошує, що перші кроки новообраного Президента України Віктора Януковича спрямовані “на демонтаж Української держави”.

Yan_Kyr.jpgКИЇВ – Народний депутат, член фракції БЮТ Володимир Яворівський наголошує, що перші кроки новообраного Президента України Віктора Януковича спрямовані “на демонтаж Української держави”.

Як повідомили УНІАН у прес-службі БЮТ, за словами В.Яворівського, В.Янукович розпочав своє президентство з благословення Кремля і присяги не Господу Богу, а патріарху Кирилу – “кремлівському політику, який хоче сформувати так званий “руський мир”.

«Для України це дуже зловісний знак. Такий крок розколює Україну та конфесії. Жиріновський раніше заявляв, що за 5 років Україна стане губернією Росії», – обурився В.Яворівський.

«Нам залишається лише одне - об’єднувати демократичні сили для того, щоб рівно і чітко протистояти замаху на українську державність, душу та історію», – сказав нардеп.

Також він зазначив, що «Янукович зробив свій перший президентський крок з того, що на Європейській площі столиці зняли прапор Європейського Союзу». На думку В.Яворівського, це символ завершення європейського курсу України. «Прапор був символом духовної, неформальної приналежності до Європейського союзу, до Європи», - сказав він.

«Я наголошую, що дії Януковича – це шлях на демонтаж Української держави. Ми цього не допустимо», – наголосив В.Яворівський.