У Чернівцях побили імама мусульман Запоріжжя

У Чернівцях побили імама мусульман Запоріжжя - фото 1
У Чернівцях на зупинці громадського транспорту принижували та побили імама мусульман Запоріжжя і Запорізької області Мухаммада Мамутова. Чоловіка випадково сплутали з хуліганом.

Про це повідомив колишній муфтій Духовного управління мусульман України "Умма” Саїд Ісмагілов, інформує Чернівецький промінь.

Інцидент трапився 8 червня. Восьмирічний син Мамутова загубив на зупинці наплічник з планшетом, а тому вони повернулись на місце, аби знайти його. На зупинці побачили хлопця з таким самим наплічником, а тому звернулись до нього з запитаннями.

"Хлопець розцінив питання Мухаммада як агресію, вдарив, повалив на землю. Набігли перехожі, що не давали піднятись йому з землі, адже один з чоловіків сів на спину імама, і тримав його на землі на очах восьмирічної дитини до прибуття поліції, а оточуючі кричали образливі слова”, – каже Ісмагілов.

Згодом на місце прибула поліція. Були прийняті заяви з обох сторін, інцидент вичерпано, сторони вибачились за непорозуміння.

І на завершення, Саїд Ісмагілов додав, що на війні, де він зараз знаходиться, воюють люди багатьох національностей, де є одна ознака - хто любить Україну і захищає її, і той, хто не любить і знищує її.

"Тут на війні, де я зараз знаходжусь, воюють українці і грузини, татари і чеченці, люди дуже багатьох національностей, що захищають Україну. У нас тут всі поділяються лише на тих, хто любить і захищає Україну, і тих, хто не любить і знищує її. Інших ознак немає. Ми всі бойові побратими. Ми молимось різними мовами і розмовляємо різними мовами. Коли я везу пораненого, мені абсолютно байдуже це українець чи татарин, для мене це побратим, і я маю зробити все, щоб його довезти живим до операційного столу", - додав він.

Наплічник з планшетом сина Мамутова знайти не вдалось.