У фігуранта справи Хізб ут-Тахрір Амета Сулейманова погіршується стан здоров‘я

23 квітня, 10:05
Суспільство
У фігуранта справи Хізб ут-Тахрір Амета Сулейманова погіршується стан здоров‘я - фото 1
В Амета Сулейманова є хронічні захворювання серця, легень та суглобів. Його дружина Ліля Люманова відзначила, що у в’язниці він дуже схуд. В Амета з’явилася задишка, біль в легенях та почали набрякати ноги. Він також повідомив, що у нього почали боліти очі.

Про це інформує Кримська солідарність.

У березні Фрунзенський районний суд у російському Володимирі відмовився звільнити Сулейманова з в’язниці попри те, що його захворювання входять в перелік несумісних з умовами ув’язнення. Політв’язень разом із юристами подав апеляційну скаргу на рішення суду.

Амет Сулейманов - кримський татарин, засуджений разом із фігурантами третьої бахчисарайської групи у справі про членство в політичній партії «Хізб ут-Тахрір».

Додамо, 29 жовтня 2021 року Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону оголосив обвинувальний вирок громадянському журналісту Амету Сулейманову. Його засудили до 12 років позбавлення волі за ст. 205.5 КК РФ (Участь у діяльності терористичної організації) через причетність, за версією ФСБ РФ, до ісламської організації «Хізб ут-Тахрір». Адвокатка Ліля Гемеджи назвала вирок «смертельним», оскільки Амет Сулейманов має серйозні проблеми зі здоров’ям, йому рекомендована заміна серцевого клапана.