У Києві презентували богослужбовий «Апостол» українською мовою у форматі апракос

14.12.2023, 12:40
Культура
У Києві презентували богослужбовий «Апостол» українською мовою у форматі апракос - фото 1
У Києві 13 грудня відбулася презентація богослужбової книги — «Апостола» у форматі апракос в сучасному перекладі українською мовою. Подію організувала Місія «Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні».

Українську Греко-Католицьку Церкву на заході представляв о. Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Отець Ігор передав вітання від Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, який цими днями знаходиться у Чернівцях, де проходить 6 (77) сесія Постійного Синоду УГКЦ, та зазначив, що єпископи щиро радіють, що видання такого типу українською мовою відбувається в Україні.

Окрім цього, священик поділився, що в Українській Греко-Католицькій Церкві створена координаційна група для перекладу Святого Письма і закликав до співпраці.

Над виданням богослужбового «Апостола» українською мовою працювала Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні.

Видавці відкриті для співпраці і зацікавлені у конструктивній критиці та відгуках щодо перекладу і формату видання для їх покращення у подальших накладах книги.

У Києві презентували богослужбовий «Апостол» українською мовою у форматі апракос - фото 126634

За словами очільника Ставропігії, відгуки щодо покращення попереднього видання Євангелія були отримані не тільки від ПЦУ, але і від УГКЦ та УПЦ, які також користуються цим виданням.