У Київській архиєпархії УГКЦ реалізовують проект відбудови зруйнованого житла для постраждалих від війни

03 червня, 11:36
Суспільство
У Київській архиєпархії УГКЦ реалізовують проект відбудови зруйнованого житла для постраждалих від війни - фото 1
У межах соціального служіння Київської архиєпархії УГКЦ та за підтримки іноземних партнерів реалізовується проєкт відбудови зруйнованого житла для постраждалих від війни сімей в Ірпені.

Група католицьких скаутів (Katholische Pfadfinderschaft Europas) прибула до Ірпеня, щоб допомогти парафіянам місцевої громади Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ у віднові втраченої домівки, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Одна з головних стратегій Церкви сьогодні — загоєння ран війни. Через свій вклад дев’ять молодих осіб із Німеччини й Австрії разом зі священником Маркусом Крістофом активно долучилися до неї. Їхня праця та вклад — свідчення християнської любові, що дає постраждалим сім’ям найнеобхідніше — руку підтримки і відчуття, що вони не самі, що весь світ сьогодні підтримує Україну загалом та кожну сім’ю зокрема», — повідомляє диякон Ростислав Пальчикевич, референт економічного відділу Київської архиєпархії.

«Ми висловлюємо щирі слова вдячності всім, хто долучився до цього проєкту і за чиєї підтримки він став можливим. Особливу подяку приносимо організації „Katholische Pfadfinderschaft Europas“, за чиєї ініціативи він реалізовується. Дякуємо всім учасникам групи, які беруть у ньому участь: отцю Маркусові Крістофу, Штефанові Хофріхтеру, Романові Лехнеру, Рафаелеві Файхтнеру, Філіппові Шмітту, Йозефові Ленгу, Штефанові Бауру, Сімонові Бреєру, Юліусу Відеманну, Себастіанові Нойбургеру. Нехай Господь провадить і винагородить сторицею усіх, хто долучився до цього проєкту», — заначив він.

У Київській архиєпархії УГКЦ реалізовують проект відбудови зруйнованого житла для постраждалих від війни_1