У Львівській опері презентували ораторію на текст заповіту Патріарха Йосифа Сліпого

19.02.2022, 11:00
Католики
У Львівській опері презентували ораторію на текст заповіту Патріарха Йосифа Сліпого - фото 1
У Львівській опері представили прем’єру ораторії українського композитора Ігоря Щербакова на текст заповіту Йосифа Сліпого «Великого бажайте!» з нагоди 130-річчя Патріарха.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

«Сьогодні, у часі великої гібридної війни, яка триває вже 8 років, такі постаті, як Патріарх Йосиф, стають нам прикладом, а також опорою у дні сумнівів та тривоги. Він – один з тих, хто пройшов крізь жорстокі репресії тоталітарного режиму і не зрадив совісті й власного народу. Приклад його служіння Богу й Україні є зразком правильного життєвого шляху», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

У Львівській опері презентували ораторію на текст заповіту Патріарха Йосифа Сліпого_1У Ораторію у Львівській опері виконали хор та камерний оркестр Заслуженої академічної капели «Трембіта» та симфонічний оркестр оперної студії Національної музичної академії ім. М. Лисенка. Під час концерту глядачі могли спостерігати відео іконописних робіт.

Водночас у Львівській опері відзначили 20-ту річницю єпископських свячень учня та послідовника Йосифа Сліпого, архиєпископа та митрополита Львівського УГКЦ Ігоря Возьняка.

«Дуже важливо відчувати особливо в такі непрості часи, як сьогодні, підтримку Церкви, яка в різний час завжди мала найбільші довіру і підтримку в людей. Такі ж довіру і підтримку маєте Ви! Повсякдень пам’ятаємо і шануємо Вас! Дякуємо за можливість отримувати мудрі поради», - привітав митрополита Собко.