У Єрусалимському Патріархаті масове зараження коронавірусом

Значна частина єпископів Єрусалимського Патріархату та майже всі члени Братства Святого Гробу, які несуть своє служіння в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі, виявилися заражені коронавірусом.

Це випливає з листа співчуття, який 28 серпня надіслав Вселенський Патріарх Варфоломій Єрусалимському Патріарху Феофілу III.

Витяги з листа 30 серпня публікує "Orthodox Times", повідомляє Сredo.press.

У Єрусалимському Патріархаті  масове зараження  коронавірусом - фото 58274

 

Масове захворювання в керівництві Єрусалимського Патріархату спонукало Патріарха Феофіла, який виступає свого роду посередником між Московським і Константинопольським Патріархатами, відкласти свій візит на Фанар (в резиденцію Вселенського Патріарха), який мав вібутися ще 1 вересня.

«Всі ваші брати на Фанарі поділяють горе і страждання членів Святогробського Братства, заражених новим коронавірусів, і ми молимося Лікарю наших душ і тіл, щоб Він швидко зцілив тих, хто прикутий до ліжка, і повернув їх у священне місце заради місії охорони святих місць на Святій Землі під вашим керівництвом і батьківською любов'ю. Ми віримо в благодать Пресвятої Діви Марії, Успіння Якої ми святкуємо, що Вона захистить вас і членів Святогробського Братства, що піддаються випробуванню», - йдеться в листі Вселенського Патріарха.