Українська Православна Церква США надає гуманітарну підтримку Україні

Українська Православна Церква США надає гуманітарну підтримку Україні - фото 1
Духовенство, вірні та друзі УПЦ США вже зібрали понад 1,9 мільйона доларів США на підтримку основних потреб українців під час війни.

За повідомленням офіційного сайту УПЦ в США, нещодавно Церква доставила вісім карет швидкої медичної допомоги для потреб українських лікарень. Ці транспортні засоби, окрім тих, що були безпосередньо надані парафіями УПЦ США, були придбані в Німеччині та Польщі та доставлені до Свято-Михайлівського монастиря Православної Церкви України у Києві.

Українська Православна Церква США надає гуманітарну підтримку Україні - фото 92675

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 3 травня 2022 року благословив вісім автомобілів швидкої допомоги та доставив їх у Бучу та Гостомель для потреб медичних лікарень.

Окрім цих карет швидкої допомоги, УПЦ США ​​закупила десять автомобілів-мікроавтобусів, які вже забезпечують медичні потреби ЗСУ.

Нещодавно Архиєпископ Даниїл відвідав Краків (Польща) з метою доставки в Україну найнеобхідніших медичних та транспортних засобів.

Митрополит Антоній разом з о. Василем Пасакасом зустрівся з тайванською християнською громадою Нью-Джерсі, яка за дорученням місцевих лікарів доставила кілька палет медичного обладнання для лікарень України. Все це вже є в Українському медичному центрі у Львові.

Українська Православна Церква США надає гуманітарну підтримку Україні - фото 92673

Церква продовжує надавати матеріальну допомогу жителям зруйнованих сіл неподалік Харкова. Завдяки співпраці з місцевими харківськими волонтерами, під керівництвом Валерія Бичкова, УПЦ США ​​надає фінансову підтримку та матеріально-технічне забезпечення найнеобхіднішими продуктами харчування та медичними засобами для людей похилого віку та переселенців східної частини України.

Українська Православна Церква США надає гуманітарну підтримку Україні - фото 92669

Завдяки співпраці УПЦ США ​​та Донецько-Маріупольської митрополії Православної Церкви України, під керівництвом митрополита Сергія, Церква надала медичну допомогу дитячому онкологічного закладу міста. Дніпра.

Архиєпископ Даниїл, тісно співпрацюючи з Митрополитом Сергієм, закупив і доставив продукти харчування та медикаменти для дітей та осіб з непереносимістю лактози в декілька лікарень по всій Дніпровській області.

Українська Православна Церква США надає гуманітарну підтримку Україні - фото 92671

УПЦ в США готова й надалі допомагати Україні.