УКУ втретє очолив рейтинг українських ІТ-університетів

24 травня, 09:09
Католики
УКУ втретє очолив рейтинг українських ІТ-університетів - фото 1
Український католицький університет на першому місці в щорічному рейтингу ІТ-університетів, який уклав спеціалізований портал DOU. Рейтинг базується на трьох показниках: опитуванні серед випускників щодо зарплат, їхнього знання англійської, а також на враженнях студентів і випускників від навчального процесу та його результатів. При цьому укладачі рейтингу враховували дані лише тих, хто вже працює чи планує працювати в ІТ.

Як і в попередні два роки, за всіма показниками рейтинг очолив УКУ.

Університет готові рекомендувати студенти та випускники (середня оцінка – 9,3 бала з 10), а айтівці, які тут вчилися, можуть претендувати на високі зарплати й добре знають англійську.

УКУ втретє очолив рейтинг українських ІТ-університетів - фото 114878

На другому місці опинився Харківський національний економічний університет імені Кузнеця, який отримав високі бали завдяки хорошим відгукам колишніх студентів-айтівців. Третє і п’яте місця поділили між собою КНУ імені Тараса Шевченка, який рекомендувала понад половина випускників, НаУ «Києво-Могилянська академія» та Одеський національний університет імені Мечникова.

Також до десятки рейтингу потрапив ЛНУ імені Івана Франка, посівши 9 місце. На 11 місці – НУ «Львівська політехніка». Ці львівські університети мають приблизно однакові показники за рівнем зарплат студентів і випускників, знанням англійської мови та готовністю рекомендувати виш.

Теги: #УКУ