УНП пропонує молитися в Почаївській Лаврі по черзі

26.02.2010, 10:12
УНП пропонує молитися в Почаївській Лаврі по черзі - фото 1
В УНП наголошують, щоб забезпечити рівні права всіх громадян щодо свободи віросповідання, – в тому числі, й вірних УПЦ, – необхідно встановити почергові Богослужіння цих конфесій в усіх релігійних святинях України.

Pochaiv1.jpgТЕРНОПІЛЬ – Українська народна партія пропонує запровадити в Почаївській Лаврі почергові богослужіння представників різних релігійних конфесій. Про це УНІАН повідомили у прес-службі УНП.

«Духовні святині та культурні пам’ятки мають належати українському народу та державі, - в тому числі, Почаївська та Києво-Печерська Лаври. Нині їх юридична, господарська та церковна діяльність контролюється юридичною особою іншої держави – Російською Православною Церквою», – заявила керівник Тернопільської обласної організації Української народної партії Лариса Римар, коментуючи звернення намісника Почаївської лаври, архиєпископа Української Православної Церкви (Московського Патріархату) Володимира (Мороза) в прокуратуру Тернопільської області з проханням опротестувати рішення Тернопільської облради про повернення Почаївської Лаври в державну власність.

«Щоб забезпечити рівні права всіх громадян щодо свободи віросповідання, – в тому числі, й вірних РПЦ-УПЦ (МП), – необхідно встановити почергові Богослужіння цих конфесій в усіх релігійних святинях України”, – вважає Л.Римар. На її думку, «почати цей процес необхідно саме з Почаївської лаври, адже поряд з нею мешкають люди різних релігійних конфесій».