В ООН заявили, що не отримували скарг від УПЦ МП щодо «гонінь»

В ООН заявили, що не отримували скарг від УПЦ МП щодо «гонінь» - фото 1
Офіс генерального секретаря ООН Антоніо Гутерріша поки що не отримував звернення Предстоятеля Української Православної Церкви (в єдності з Московським Патріархатом) у зв’язку з діями української влади.

Про це заявив у вівторок заступник офіційного представника Гутерріша Фархан Хак, передає ДФУ з посиланням на росЗМІ.

«Ми поки що не отримували цього листа», – сказав Хак.

Раніше Митрополит Онуфрій написав скаргу в ООН і пошкодував, що УПЦ МП не запросили на засідання Радбезу ООН. Керівництво УПЦ МП написало в ООН про «антицерковні законопроекти» №8221, №8262, №8371, №7403, № 8012; про застосування персональних санкцій до релігійних діячів УПЦ МП, а також про «протизаконну діяльність органів місцевого самоврядування».

Нагадаємо, 17 січня 2023 року митрополит РПЦ виступив в ООН і заявив про «гонінням» на УПЦ МП. Натомість в УПЦ МП повідомили, що не просили росіян і РПЦ за них заступатись в ООН.

Капелан ПЦУ Дмитро Поворотний звернув увагу на важливу деталь скарг УПЦ (в єдності з МП) про «гоніння». В той час, як війська РФ знищили сотні церков УПЦ МП та вбили 7 священників цієї конфесії, її очільник – Митрополит Онуфрій (Березовський) незадоволений лише переходами громад до ПЦУ і законами про заборону РПЦ в Україні.