В Україну прибув Предстоятель Православної Церкви в Америці

02 червня, 10:00
Православні
В Україну прибув Предстоятель Православної Церкви в Америці - фото 1
1 червня 2024 року Архиєпископ Вашингтонський, Митрополит всієї Америки та Канади Тихон прибув з братським візитом в Україну на чолі делегації з Православної Церкви в Америці.

Як повідомив офіційний сайт УПЦ МП, Предстоятель ПЦА приїхав в Україну, "аби вклонитися святиням української землі і молитовно підтримати Блаженнішого Митрополита Онуфрія, вірних Української Православної Церкви та весь український народ".

У складі делегації з Америки також канцлер Митрополита протоєрей Олександр Рентель, співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків ПЦА протоієрей Назарій Полатайко та протодиякон Віталій Пермяков.

Візит Блаженнішого Митрополита Тихона розпочався з Чернівців. 1 червня Предстоятель Православної Церкви в Америці разом з Митрополитом Онуфрієм очолив урочисте всенічне бдіння у Свято-Духівському кафедральному соборі міста. Предстоятелям співслужили члени Священного Синоду та інші архиєреї Української Православної Церкви, духовенство Чернівецько-Буковинської єпархії і гості.

2 червня Митрополит Тихон та Митрополит Онуфрій звершать урочисту Божественну Літургію у Вознесенському чоловічому монастирі в Банченах.

У програмі візиту Предстоятеля ПЦА також заплановане відвідування Успенської Почаївської Лаври, Свято-Духівського скита Лаври та монастирів Чернівецько-Буковинської єпархії.