В Умані готуються до святкування єврейського Нового 5782 року

В Умані готуються до святкування єврейського Нового 5782 року - фото 1
В Умані ведеться підготовка до святкування єврейського Нового 5782 року (Рош га-Шана), який згідно з єврейським календарем буде святкуватися з 6 по 8 вересня.

Так, президент Фонду імені Раббі Нахмана Натан Бен Нун провів зустріч з головою Черкаської ОДА Олександром Скічком і народним депутатом Антоном Яценком, в якій сторони обговорили проблеми, пов'язані з паломництвом хасидів під час святкування Рош га-Шана, повідомляє Jewishnews.

рім того, з перевіркою до Умані приїхали співробітники міграційної служби Черкаської області. А 6 серпня було прийнято рішення про депортацію 51-річного хасида за хуліганську поведінку в синагозі і порушення міграційного законодавства.

Міжнародна поліцейська станція в Умані все ще не відкрита, проте громадський порядок під час проведення паломництва підтримуватимуть 550 поліцейських.

Крім того, посольство України в Ізраїлі проводить переговори з Міністерством у справах релігії в Ізраїлі, а також іншими ізраїльськими міністрами щодо паломництва брацлавських хасидів до Умані.

Процес підготовки до приїзду хасидів в Умань розпочав посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон в кінці своєї каденції на цій посаді.

Виконком Уманської міської ради також обговорив додаткові заходи, які будуть прийняті містом в рамках цих заходів. Також перед приїздом хасидів в єврейському районі Умані планували встановити додаткові камери спостереження.