В УПЦ МП хочуть позбавити сану священика Андрія Пінчука

10 березня, 14:16
Суспільство
В УПЦ МП хочуть позбавити сану священика Андрія Пінчука - фото 1
В УПЦ МП секретар Запорізької єпархії Геннадій Єлін оголосив збір підписів за позбавлення сану о. Андрія Пінчука - священика, який ініціює процес трибуналу над керманичем РПЦ Кирилом.

Про це Єлін написав у себе на Фейсбуці.

Секретар Запорізької єпархії УПЦ МП звинувачує "революціонера у рясі" о Андрія у тому, що він нібито "відкрито закликає світську владу закривати єпархіальні управління Української Православної Церкви, відбирати їхнє майно та віддавати на наругу".

"Також Пінчук дозволяє собі цілеспрямовано та публічно принижувати гідність єпископів, думку яких він вважає неправильною з ідеологічного погляду, чим принижує всю Церковну єрархію", - пише о. Геннадій Єлін.

"Своїми нападками та просуванням необґрунтовано ганебною УПЦ інформацію, згаданий священик розбурхує не лише наших віруючих, а й тих, хто ще тільки стоїть на порозі Храму", - робить висновок секретар Запорізької єпархії й відтак просить Предстоятеля УПЦ МП Онуфрія на черговому Синоді позбавити клірика Дніпропетровської єпархії о. Андрія Пінчука сану.

Читайте також:

Священик УПЦ МП з Дніпропетровщини подав позов проти Патріарха Кирила

Андрій Пінчук: «УПЦ як була, так і залишається і назавжди залишатиметься структурним підрозділом Московської Патріархії»

Священик УПЦ МП Андрій Пінчук: Теорія "русского міра" – єресь, яку має засудити міжнародний трибунал